Zawodową fotografią i filmowaniem uroczystości okolicznościowych (ślub, komunia, wesele, koncerty, przedstawienia) zajmujemy się od ponad 25 lat. Nasz zespół stanowią kreatywni fotografowie i operatorzy kamer. Realizujemy różne scenariusze i najbardziej wyszukane pomysły. Zaskakujemy autorskimi pomysłami. Obsługujemy uroczystości ślubne, komunie i inne imprezy okolicznościowe.

Pod nazwą firmy kryje się kilkuosobowa ekipa ludzi, których efektem pracy są wysokiej jakości reportaże okolicznościowe. Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie i legitymujemy się zezwoleniem Kurii Biskupiej na filmowanie i robienie zdjęć w obiektach sakralnych i podczas uroczystości Eucharystycznych.

Dążąc do najwyższego poziomu, nieustannie podnosimy kwalifikację poprzez uczestnictwo we wszelakich warsztatach szkoleniowych, co owocuje dużym gronem zadowolonych klientów.

Dewizą naszej firmy jest bardzo dobra jakość materiału, dbanie o detale i szczegóły – z czym wiąże się zadowolenie klientów i znacząca popularność. Do powierzonych zleceń podchodzimy uczciwie i sumiennie, staramy się ciągle wzbogacać naszą ofertę, by reportaż i zdjęcia z danej uroczystości były niezapomnianą pamiątką na całe życie.

Zawsze jesteśmy otwarci na Państwa propozycje uwzględniając Wasze gusty i oczekiwania. Służymy radą i przykładem różnych zrealizowanych prac.

Zapraszamy więc do obejrzenia galerii foto i video oraz do zapoznania się z naszą ofertą. Jednocześnie informujemy, że to tylko zarys naszych możliwości. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu celem prezentacji pełnej oferty.

Chętnie służymy również radą np.: na co zwrócić uwagę przy wyborze sali weselnej, zespołu muzycznego itp.